İçeriğe geç

HER DOKUNUŞUNUZDA
MUTLULUK DUYACAĞINIZ YÜZEYLER

AKYÜZ GRANİT

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Kuvars taşlarının birbirinden farklı renk ve desen seçeneklerini yaşam alanlarınızda kullanmanıza imkan tanıyan Belenco çağdaş tasarımlarla yüzeyleri işlevsel olarak kullanım konforunuza sunmaktadır. Doğal malzeme, tasarım ve teknolojinin bir bütün olduğu yüzeyler için sizin de tercihiniz Belenco kuvars yüzeyler olacak.

Çok yoğun kimyasallar olmadığı sürece asit ve bazdan etkilenmeyen Belenco yüzeyler yüksek aşınma, çizilme ve darbelere karşı da dayanım gösterebilmektedir. Sınırsız renk ve doku alternatifiyle mutfağınızın şıklığını zevkinize uygun tasarımlarla işlevsel hale getireceğiniz Belenco leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özelliğiyle mutfakta işlerinizi artık çok daha kolay ve pratik hale getirecek. Yıllar sonra bile parlaklık ve ışıltılı temiz bir görünüm için ekstra parlaklık veren ürün kullanmadan ilk günkü ışıltı ve parlaklığında temizlik ve bakımını yaparak kullanım olanağı bulabilirsiniz.

Alışılmışın dışında bir yüzey kaplama malzemesiyle yaşam alanlarında ferah ve estetik bir görünüm yakalayacağınız Belenco mükemmeli yakalayan dayanımı ve sağlamlığı ile de memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturacak. Yüksek yay trafiği olan zeminler için, yoğun kullanılan mutfak tezgahları için veya en çok kimyasalların kullanıldığı banyo bankoları için bir numaralı tercihiniz kuvars yüzeyler olacak.

Özelliğini ve işlevselliğini ışıltısından ödün vermeden uzun yıllar korumayı başaran Belenco kuvars yüzeyler tercihiniz için pek çok nedeni içinde barındırıyor. Doğal güzelliğin verdiği ışıltı, mekanların en moda trendi, sağlamlığı, hijyenik ve kimyasallara karşı dayanıklılığı, kirlenmeye karşı direnci ve daha pek çok özelliği Belenco cazibesini korumaya yetecek. Modern mimari tasarımların yaşam alanlarında yeni gözdesi haline gelen kuvars yüzeylerin bilinen en kaliteli markası Belenco doğaya ve bütçenize dost avantajlarıyla yüzeylerde kullanım konforunu ihtiyaçlarınıza sunmaktadır.