İçeriğe geç

HER DOKUNUŞUNUZDA
MUTLULUK DUYACAĞINIZ YÜZEYLER

Montaj öncesi ödeme talep etmiyoruz!

Teklifler Whatsapp üzerinden verilmektedir.

Google Yorumlar

Müşterilerimizin kendi yazdığı görselli yorumlar

Tüm yorumlar için tıklayınız.

BİZİM REFERANSIMIZ MÜŞTERİLERİMİZ

İnternette tesadüfen bulduk. Çok güvenilir ve titiz iş yaptılar. Çok memnun kaldık, hiç sorun yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz?
Nest Ztrk
Nest Ztrk
2022-11-25
Hem Ali ustaya, hem de tezgahın yerleştirilmesi konusunda son derece özenli ve temiz çalışan ekibe çok teşekkür ederim. Yaşadığım deneyim doğrultusunca gönül rahatlığı ile burayı tezgahını yenilmek isteyenlere önerebilirim. Coante Elysee modelini tercih ettik, pırıl pırıl oldu.
Burak Gocmen
Burak Gocmen
2022-11-19
Bugün mutfak tezgah montajım yapıldı. Ali bey ve yanında çalışan ustalarla güzel özenli ve dikkatli çalışmalarıyla beni memnun ettiler kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık…
Yıldız Ercaner
Yıldız Ercaner
2022-11-18
Ali beye ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz uygun fiyat ve hızlı teslimat, çok ilgilendiler teşekkürler tezfab.
hoqqe
hoqqe
2022-11-17
gerek aldığımız hizmet gerekse evimize gelen ekibin titiz çalışması tek kelime ile mükemmeldi. Zamanında işi teslim etmiş olmaları, teslim edilen ürünün işçiliği ise tek kelime ile çok iyiydi. Bu zamanda işini layıkıyla yapan firmaları gönülden tebrik ederim.
Yesim Dogukan
Yesim Dogukan
2022-11-14
Mutfak tezgahımız için TEZFAB’dan Ali beye teşekkür ediyoruz. Ellerinize sağlık, çok memnun kaldık.
Abdulkadir Arat
Abdulkadir Arat
2022-11-13
Başta Ali usta olmak üzere eve gelip tezgah imalatimizi gerçekleştiren ustamıza da ayrıca teşekkür ederim. Çimstone marka, Symrna model tezgahımızı mutfağımıza istediğimiz ölçülerde hazırlayarak kısa sürede teslimatını yapan Tezfab ekibine çalışması için gönülden teşekkür ederim.İşleriniz her zaman rast gitsin inşallah ?❤
Mustafa aydın
Mustafa aydın
2022-05-31

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Belenco Fiyatları Ne Kadar? 

Belenco mutfak tezgahı fiyatları mtül üzerinden hesaplanmakta olup kullanılacak olan modele göre değişiklik göstermektedir. Belenco mtül fiyatları şuanda 700 TL ile 900 TL arasında değişmektedir.

Kadınlar için günün büyük bölümünün geçtiği yer mutfaklardır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği derken vaktin mutfakta nasıl geçtiğini anlamadığınızda mutfağınızda kullanışlı araç gereçlerden tezgaha kadar eksiksiz ve estetik görünümü de zamanınızı keyifle geçirmenize imkan tanımaktadır.

Mutfak tezgahında mükemmeli yakalayabilecek detayları Belenco ile yakalayabileceğiniz kuvars içerikli yapı malzemesi sayesinde mutfaklarınızda şıklığı koruyabilirsiniz. Estetik görünümüm yanı sıra sağlamlığı ve dayanıklılığı ile de tercih edeceğiniz Belenco yapı malzemesinin geniş bir yelpazede kullanımı ve sınırsız renk ve doku alternatifi ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek.

Başta mutfak tezgahları olmak üzere banyo bankolarında da tercih edebileceğiniz yapı malzemesinin zeminden cepheye, sehpalardan merdiven basamaklarına kadar pek çok proje için yaratıcı detayların ortaya çıkmasına izin verebilirsiniz. Doğadaki en sert doğal taşlardan biri olan kuvarsın sağlam ve dayanıklı Belenco almış hali yüksek aşınma, çizilme ve darbelere karşı kalıcı bir itimat sağlayacak. Ayrıca asit ve baz gibi kimyasal içeren maddelerden de etkilenmeyen leke tutmama özelliğiyle de kullanmayı tercih ettiğiniz yüzeyleri konforlu bir kullanım olanağıyla ihtiyaçlarınıza sunmaktadır.

Kalitesi ve mükemmeli yakalayan uyumu ile levha olarak üretilen yüzey yapı malzemesi Belenco vibropress yöntemiyle gözeneksiz yapıda imal edilmesini sağlamaktadır. Kolay temizleme imkanı parlatma ve herhangi bir cilaya ihtiyaç duymadan kullanımı hijyen esasıyla ön plana çıkmış yüzey yapı malzemesi kullanım konforunu da beraberinde getirecektir.

İstediğiniz her alanda modern mimari çizgileri en şık biçimde mekanlarınıza yansıtabileceğiniz Belenco yüzey yapı malzemesiyle benzersiz tasarımları renk ve desen seçenekleriyle ortaya koyabilirsiniz. Diğer doğal taşları kullandığınız alanlara nazaran hiçbir sorun yaşamayacağınız ürün ile yıllar sonra ekstra tadilat masraflarıyla uğraşmanıza gerek kalmayacak.
Kuvars taşlarının doğal ışıltısından alan parlaklığı ile Belenco yüzey yapı malzemesini doğal parlaklığında ve doğal ışıltısında kullanmanız mümkün. Güvenli ve uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınız için uygun olsa da bakım ve kullanım kılavuzuna göz atarak çok daha güvenli ve uzun yıllar ilk günkü kullanımında kullanım olanağı bulabilirsiniz.

İşlevselliğiyle yapıların hemen her yerinde tercih edeceğiniz yüzey yapı malzemesi sınırsız tasarım detayları ile şıklığı ve estetiği zevkinize uygun olarak mekanlarınıza yansıtmanıza imkan tanıyor.

Lake mobilyalar ve metal aksesuarlarla estetik bütünlüğü çok daha rahat yakalayacağınız Belenco içinden çıkmak istemeyeceğiniz mekanlar yaratmanıza fırsat veriyor.
Yüzey yapı malzemesinin kullanım alanı genişliğinde tercihinize göre iç ve dış cephe kaplamalarında, denizlik ve süpürgelik gibi farklı uygulamalara da yer verebileceğiniz Belenco tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılamanızı sağlayacak. Kullanım konforu ve estetik bütünlüğün bir arada sunulduğu detaylarda doğal taşların huzur veren atmosferini evlerinizde hissedeceksiniz.
Her türlü yapıya uygun olarak çeşitli uygulamalar için tercih edebileceğiniz ideal bir ürün ve çözüm olanakları sunan Belenco uygulanacak alanın metrajına göre değişen uygun fiyatıyla da dikkatinizi çekecek. Kuvars taşın alternatiflerine göre değişkenlik göstererek fiyat avantajlarında bütçenizi zorlamadan yapılarınızı şık ve estetik görünüme kavuşturabilirsiniz. Yaşam alanlarınız için gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz Belenco her zevke ve her bütçeye hitap eden ayrıntılarıyla kullanım konforunuzu en ideal biçimde ön plana çıkaracak.