İçeriğe geç

Çimstone Mutfak Tezgahı Fiyatları ve Çeşitleri

DOĞANIN IŞILTISI
HAYATIN KALBİNDE

Montaj öncesi ödeme talep etmiyoruz!

Teklifler Whatsapp üzerinden verilmektedir.

Google Yorumlar

Müşterilerimizin kendi yazdığı görselli yorumlar

Tüm yorumlar için tıklayınız.

BİZİM REFERANSIMIZ MÜŞTERİLERİMİZ

İnternette tesadüfen bulduk. Çok güvenilir ve titiz iş yaptılar. Çok memnun kaldık, hiç sorun yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz?
Nest Ztrk
Nest Ztrk
2022-11-25
Hem Ali ustaya, hem de tezgahın yerleştirilmesi konusunda son derece özenli ve temiz çalışan ekibe çok teşekkür ederim. Yaşadığım deneyim doğrultusunca gönül rahatlığı ile burayı tezgahını yenilmek isteyenlere önerebilirim. Coante Elysee modelini tercih ettik, pırıl pırıl oldu.
Burak Gocmen
Burak Gocmen
2022-11-19
Bugün mutfak tezgah montajım yapıldı. Ali bey ve yanında çalışan ustalarla güzel özenli ve dikkatli çalışmalarıyla beni memnun ettiler kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık…
Yıldız Ercaner
Yıldız Ercaner
2022-11-18
Ali beye ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz uygun fiyat ve hızlı teslimat, çok ilgilendiler teşekkürler tezfab.
hoqqe
hoqqe
2022-11-17
gerek aldığımız hizmet gerekse evimize gelen ekibin titiz çalışması tek kelime ile mükemmeldi. Zamanında işi teslim etmiş olmaları, teslim edilen ürünün işçiliği ise tek kelime ile çok iyiydi. Bu zamanda işini layıkıyla yapan firmaları gönülden tebrik ederim.
Yesim Dogukan
Yesim Dogukan
2022-11-14
Mutfak tezgahımız için TEZFAB’dan Ali beye teşekkür ediyoruz. Ellerinize sağlık, çok memnun kaldık.
Abdulkadir Arat
Abdulkadir Arat
2022-11-13
Başta Ali usta olmak üzere eve gelip tezgah imalatimizi gerçekleştiren ustamıza da ayrıca teşekkür ederim. Çimstone marka, Symrna model tezgahımızı mutfağımıza istediğimiz ölçülerde hazırlayarak kısa sürede teslimatını yapan Tezfab ekibine çalışması için gönülden teşekkür ederim.İşleriniz her zaman rast gitsin inşallah ?❤
Mustafa aydın
Mustafa aydın
2022-05-31

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Çimstone, kuvars esaslı bir kompoze taşıdır. Dünya üzerinde üretilmiş en sert ve sağlam taş olarak bilinen Çimstone’nun hammaddesi kuvars taşıdır. İtalyan Breton firması tarafından üretilen kuvars taşı, AKG grubun İzmir’de işlenmesiyle Çimstone markası ortaya çıkmıştır. Genel olarak banko, tezgah, zemin, merdiven gibi yüzeyler de kullanılan bu içerik, sizlere kalite anlamında büyük bir konfor sağlar. Uzun süreçler boyunca kullanılabilirliği, sağlamlığı ve kolay temizlenebilirliği ev hanımlarımızın şu sıralar sıklıkla tercih etmelerine sebep olmaktadır.

Farklı pek çok yapı ve renk olarak üretilmektedir. Bu yüzden eşyalarınız ile kombin yapma korkunuz kesinlikle olmayacaktır! Kombinlemek gayet kolay bir hale dönüşeceği gibi, aynı zaman da ayna, cam, deniz kabuğu gibi farklı malzemelere de efektler sunmaktadır.

Yüzey kaplama malzemeleri düşünüldüğü zaman basit ve çabuk zarar gören oluşumlar olarak düşünülebilir, fakat Çimstone, sizlere bu alan da modern tasarımlar sunmaktadır. Mutfak ve banyo kültürlerini tamamen değiştirecek, sizlerin farklı bir bakış açısı ile artık evinize bakmanızı sağlayacak.

Sizler de bu yapı taşını deneyebilir, dilediğiniz gibi evinizin çeşitli bölümlerinde uygulayabilirsiniz. Tercih edilebilirliği her geçen gün biraz daha artarken, Çimstone’nin günümüzde de yaygınlaşması artık diğer maddelerin fazlası ile önünün kesilmesine neden oldu.