İçeriğe geç

DOĞANIN IŞILTISI
HAYATIN KALBİNDE

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Gözeneği bulunmaması ve sıvı emmemeye yönelik bir kompakt yüzeye sahip olmasından ötürü rahatlıkla yiyeceklerinizi Çimstone ürünleri üzerinde hazırlayabilirsiniz. Sıvı emmeyen tabakasına ek olarak leke tutmayan özelliğini de eklemek yanlış bir söylem olmayacaktır. Ek olarak e-koli veya salmonella gibi bakteri üremelerine yönelik bir ortam hali yaratmamaktadır.

Tamamen TSE standartlarına yönelik üretim sağlanan ürünler, aynı zamanda Uluslar arası kapsamda lider sertifika kuruluşları tarafından da onaylanmıştır. Yiyecek alanlarına yönelik uygun kriterlerinin tamamını karşılayan ve bu alanda sertifikalar alan Çimstone, üzerinde tüm yiyeceklerin hazırlanması için elverişli bir ürün üretimi gerçekleştirmektedir. NSF Sertifikası, paslanmaz çeliğe dayalı bir sertifikasyon olmaktadır, bu durum aynı zamanda Çimstone ürünlerinde de bulunan sertifika aksamları içerisinde yer almaktadır. Ev veya lokanta,restoran ve benzeri ticari mutfaklarda da rahatlıkla kullanılmaktadır. LGA Qualitest GmbH gibi Avrupa’nın en seçkin Ürün Analizi ve Güvenirliği Merkezi tarafından verilmiş hijyen raporuna sahip olmaktadır. LGA tarafından verilen hijyenlik raporu kapsamında; küf ve dirençli mantar oluşumlarını destekleyen bakteri üremelerine yönelik besleme yapmayan bir yüzeye sahip olması, kolay temizlenebilir olması ve temizlik sonrasında da mikro biyolojik hijyen kapsamında tamamen güvenilir olduğu belirtilmiştir.