İçeriğe geç

DOĞAL DAYANIKLILIK VE
GÜZELLİĞİN MUHTEŞEM UYUMU

Montaj öncesi ödeme talep etmiyoruz!

Teklifler Whatsapp üzerinden verilmektedir.

Sitemizde yayınlanan granit taşların görselleri, ürünlerin doğallığına bağlı olarak asıllarından farklılık gösterebilir ve taşın bütününü temsil etmez.

Vermont - 120$

Vermont Granit - 120$

Rosa Beta - 100$

Rosa Beta - 100$

Crema Perla - 95$

Crema Perla - 95$

Absolute Black - 140$

Absolute Black - 140$

New Imperial Red - 120$

New Imperial Red - 120$

Magic Black Granit - 115$

Magic Black Granit - 115$

Carmen Red - 140$

Carmen Red - 140$

Tan Brown - 130$

Tan Brown - 130$

Emerald Pearl - 200$

Emerald Pearl - 200$

Nero Zimbabwe Granit - 140$

Nero Zimbabwe Granit - 140$

Multicolor Red Granit - 140$

Multicolor Red Granit - 140$

Bianco Sardo - 100$

Bianco Sardo - 100$

Verde Star - 100$

Verde Star - 100$

Blue Pearl - 180 $

Blue Pearl - 180 $

Rosavel - 115$

Rosavel - 115$

Rosa Pink Granit - 95$

Rosa Pink Granit - 95$

Bianco Nublado - 100$

Bianco Nublado - 100$

Star Galaxy - 1500 TL

Star Galaxy - 130$

Rosa Minho - 95$

Rosa Minho - 95$

Rosa Porino - 95$

Rosa Porino - 95$

Baltic Brown - 120$

Baltic Brown - 120$

Verde Guatemala - 100$

Verde Guatemala - 100$

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Granit Mutfak Tezgahı ile Kusursuz Çözümler

Granit mutfak tezgahı en çok tercih edilen seçenekler arasında kabul edilmektedir. Hem kullanışlı hem de beklentileri en iyi şekilde karşılayacak bir seçenek olması pek çok tüketici açısından avantajları da beraberinde getirmektedir. Siz de bu konuda en ideal seçimden fayda sağlamak istemez misiniz? O halde yapmanız gereken granit ve mutfak tezgahları konusunda bütün merak ettiklerinizi cevaplamak!

Granit Nedir?

Granit; kuvars, alkali feldispat, mika ve koyu renkli mineraller içeren asidik bileşimli derinlik kayaçlarıdır. Ticari amaçlarla da kullanılan granitin en çok tercih edildiği alanlara bakıldığında mutfak tezgahları dikkatleri çekiyor. Eski çağlardan bu yana insan yaşamının önemli parçalarından bir tanesi olarak kabul edilmiş olan granit farklı özellikleriyle dikkatleri çekiyor. Bu çerçevede hem renk hem de özellik açısından farklı seçenekler sunmayı başarmaktadır. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir tercihte bulunmak istiyorsanız mutlaka granit mutfak tezgahı alternatiflerini değerlendirmeye başlamalısınız.

Granitin Özellikleri Nelerdir?

Granit doğal bir taş olarak değerlendirildiği gibi kaliteli bir ticari üründür aynı zamanda. İnsan yaşamında farklı kullanım alanları sunmasına ek olarak kaliteli bir deneyim de sağlar. Bu çerçevede en önemli yanı kullanım sırasında sağladığı avantajlar olacaktır. Siz de bu konuda en ideal alternatifleri değerlendirmek istiyorsanız tercihinizi aşağıdaki özellikleriyle dikkat çeken granitten yana kullanmalısınız.

 • Genellikle açık renkli bir malzemedir,
 • Basınç dayanımı yüksek seviyededir,
 • Ocaktan ilk çıkarıldığında nem nedeniyle kolayca kesilmektedir. Ancak nem kaybı olması durumunda oldukça kesilmesi zor bir ürüne dönüşmektedir,
 • Taneli bir görünüme sahiptir,
 • Doğal görünümü ve göz alıcı özellikleri sayesinde tercih edilmektedir,
 • Çizilme, kırılma ve paslanma gibi olumsuzluklar yaşanmamaktadır,
 • Hava şartlarına karşı dayanıklı bir seçenektir.

Tüm bu özellikler değerlendirildiğinde granit mutfak tezgahı kaliteli ve çözüm odaklı bir seçenek olarak dikkat çeker. Siz de bu konuda en başarılı alternatifler için granit mutfak tezgahları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Granit Kullanmanın Avantajları

Mutfak tezgahı olarak granit tercih etmenin en büyük ayrıcalıklarını yakalamak istemez misiniz? Granit sayesinde hem kaliteli hem de beklentilerinize uygun bir seçenekten fayda sağlamak sizin için mümkün! Bu noktada yapmanız gereken sadece aşağıdaki ayrıcalıkları değerlendirerek size özel bir deneyime ulaşmak!

 • Granitin renk seçeneklerinin çok fazla olması mutfak tezgahlarında talep edilen çeşitliliğin de karşılanmasını sağlar,
 • Döküntü gibi olumsuzluklara neden olmadığından su sızıntısına karşı oldukça dirençlidir,
 • Parlak bir yüzeye sahip olması nedeniyle bakım konusunda kolaylık sağlar,
 • Sert yüzeyi çevresel etkilere karşı yüksek oranda dayanım sunar,
 • Uzun ömürlü bir seçenek olarak kabul edildiğinden maliyet avantajı sağlamaktadır,
 • Renk solması gibi olumsuzluklara yol açmaz,
 • Lekelere dayanıklılığı ve zamanın ötesinde şıklığı sizlerle buluşturmaktadır.

Tüm bu avantaj sayesinde beklentilerinizi karşılayan granit mutfak tezgahları ile kusursuz bir sonuç elde edebileceksiniz.

Granit Mutfak Tezgahları Kalitesini Yaşayın

Granit mutfak tezgahı ihtiyaçlarınıza uygun bir seçenekten fayda sağlamak istemez misiniz? O halde size uygun bir seçenekten faydalanmaya başlayabilirsiniz. Size en uygun seçenekleri vadederken ihtiyaçlarınıza da cevap veriyoruz. Kaliteli, kullanışlı ve maliyetleriyle de maksimum fayda sağlayacak bir seçenek için hangi granit modellerini tercih edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Granit tezgah seçenekleri sayesinde sadece yaşam alanınızda sorunsuz bir seçenek tercih etmekle kalmayacaksınız. Aynı zamanda uzun yıllar boyunca tercih edebileceğiniz bir seçenek sizi bekliyor. Granit tezgah fiyatları ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kusursuz bir süreç sizi bekliyor.