İçeriğe geç

Montaj öncesi ödeme talep etmiyoruz!

Teklifler Whatsapp üzerinden verilmektedir.

Google Yorumlar

Müşterilerimizin kendi yazdığı görselli yorumlar

Tüm yorumlar için tıklayınız.

BİZİM REFERANSIMIZ MÜŞTERİLERİMİZ

İnternette tesadüfen bulduk. Çok güvenilir ve titiz iş yaptılar. Çok memnun kaldık, hiç sorun yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz?
Nest Ztrk
Nest Ztrk
2022-11-25
Hem Ali ustaya, hem de tezgahın yerleştirilmesi konusunda son derece özenli ve temiz çalışan ekibe çok teşekkür ederim. Yaşadığım deneyim doğrultusunca gönül rahatlığı ile burayı tezgahını yenilmek isteyenlere önerebilirim. Coante Elysee modelini tercih ettik, pırıl pırıl oldu.
Burak Gocmen
Burak Gocmen
2022-11-19
Bugün mutfak tezgah montajım yapıldı. Ali bey ve yanında çalışan ustalarla güzel özenli ve dikkatli çalışmalarıyla beni memnun ettiler kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık…
Yıldız Ercaner
Yıldız Ercaner
2022-11-18
Ali beye ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz uygun fiyat ve hızlı teslimat, çok ilgilendiler teşekkürler tezfab.
hoqqe
hoqqe
2022-11-17
gerek aldığımız hizmet gerekse evimize gelen ekibin titiz çalışması tek kelime ile mükemmeldi. Zamanında işi teslim etmiş olmaları, teslim edilen ürünün işçiliği ise tek kelime ile çok iyiydi. Bu zamanda işini layıkıyla yapan firmaları gönülden tebrik ederim.
Yesim Dogukan
Yesim Dogukan
2022-11-14
Mutfak tezgahımız için TEZFAB’dan Ali beye teşekkür ediyoruz. Ellerinize sağlık, çok memnun kaldık.
Abdulkadir Arat
Abdulkadir Arat
2022-11-13
Başta Ali usta olmak üzere eve gelip tezgah imalatimizi gerçekleştiren ustamıza da ayrıca teşekkür ederim. Çimstone marka, Symrna model tezgahımızı mutfağımıza istediğimiz ölçülerde hazırlayarak kısa sürede teslimatını yapan Tezfab ekibine çalışması için gönülden teşekkür ederim.İşleriniz her zaman rast gitsin inşallah ?❤
Mustafa aydın
Mustafa aydın
2022-05-31

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Coante Ne Üretir?

Coante; dünyanın en sert minerallerinden biri kabul edilen kuvars ile Breton teknolojisinin bir araya gelmesiyle birlikte insan yaşamında görsel ve işlevsel özellikleriyle fark yaratan kuvars yüzeyler üretmektedir.

Neden Coante?

Coante; leke tutmayan, çizilmelere ve kimyasal maddelere karşı direnci yüksek tezgâh uygulamalarını hayata geçiren avantajlı bir seçenektir. Gözeneksiz özelliklere sahip olması sayesinde bakteri oluşumunu önleyen Coante, hijyenik bir çözüm olarak dikkat çeker. Plaka ebatlarına bakıldığında piyasanın en iyi çözümlerini sunan Coante; geniş tezgahlar ve yüzeylerde en az oranda ek imkânı sağlaması sayesinde estetik çözümleri ön plana çıkarır. Zamanın ruhunu takip eden anlayışıyla hareket eden Coante, yenilikçi tasarımları renk ve desen çeşitliliğiyle sizlerle buluşturur.

Coante üretim aşamaları nelerdir?

Coante üretiminde son teknoloji ürünü Breton çözümleri tercih edilmektedir. İçeriğinde bulunan kuvars tanecikleri, polyester reçinesi, pigmentler ve diğer bütün hammaddelerle eşsiz bir şekilde bütünleşerek homojen özellikleri olan boşluksuz bir yapı sunar. Üretim aşamalarında kullanılacak hammaddelerin Ar-Ge departmanı tarafından titizlikle seçilerek hassasiyetle karıştırılır, kalıplara alınır, vibro kompress sistemleri ile gözeneksiz ve kompakt bir yapıya kavuşacak şekilde plakalar haline getirilerek fırınlanır. Plakaların parlak ve Tocuh yüzey seçenekler kapsamında farklı işlemlerden geçirilmesi sağlanır.

Coante nerelerde kullanılır?

Coante, mutfak ve banyoların vazgeçilmezi olan tezgahlarda üstün performans sunması adına geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra panel, duvar, basamak ve zemin kaplama gibi farklı iç mekan uygulamalarında da tercih edilmektedir.

Coante’yi diğer tezgah malzemeleriyle karşılaştırır mısınız?

Coante tezgahları, doğanın en sert minerallerinden biri kabul edilen kuvars içeriği sayesinde çizilmelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. 

Coante tezgahımın temizlik ve bakımını nasıl yapabilirim?

Coante tezgahlar; kimyasal dayanımları, su emme oranının düşüklüğü ve gözeneksiz yapısı sayesinde günlük bakımı sizlere daha kolay hale getirir. Basit temizlik çözümleri sayesinde Coante tezgâhları uzun yıllar boyunca ilk günkü kaliteleriyle kullanmanız mümkündür. Günlük temizlik bilgileri için “Kullanım ve Bakım Kılavuzu“nu inceleyebilirsiniz.

Coante ne kadar dayanıklı bir malzemedir?

Coante, içeriğinde bulunan kuvars sayesinde sertlik seviyesi yüksek bir üründür. Fiziki anlamda dayanım sınırı olmakla beraber, Coante tezgahlar diğer tezgahlara kıyasla çizilme ve darbe dayanımı en yüksek çözümlerden bir tanesidir. Çok yüksek standartlarda dayanıklılığa sahip olmasına rağmen oluşabilecek olumsuz sonuçları önlemek adına Coante tezgah yüzeyinde kesim yapmak yerine kesme tahtası kullanmanızı, cisimlerin tezgaha sert bir şekilde düşmesini önlenmenizi ve ağır nesneleri tezgaha bırakmamanızı öneriyoruz. Coante darbe ve çizilme dayanımının yanı sıra lekelere neden olabilecek şarap, oje, sirke ve limona karşı da dirençlidir. Ancak tiner, boya sökücüler, mobilya temizleyiciler, lavabo açıcılar, fırın temizleyicileri, endüstriyel temizlik için kullanılan konsantre deterjanlar, derz temizleyiciler, trikloroetan veya metilen klorid benzeri kimyasalların tezgahla doğrudan temasını önlemelisiniz. Coante tezgahlar, kısa süreli yüksek ısılara karşı dayanıklıdır. Ancak fırın ya da ocak gibi sıcak ortamlarda ısının tencere ve tavaların doğrudan tezgah üzerine bırakılması olumsuzluklara neden olabilecektir. Bu nedenle nihale kullanımı tezgahın ömrünü uzatmanız açısından önemlidir. Tüm bu avantajlarının yanında Coante, 20 yıl garanti ile güven ve kalite standartlarını en iyi seviyeye taşır.

Coante ürünlerinde kaç yüzey tipi bulunmaktadır?

Coante, parlak ve Touch olmak üzere 2 çeşit yüzey sunar. Parlak yüzey ışıltılı çözümler arzu edenler için ön plana çıkarken Touch yüzey ipeksi özellikleri yansıtır.

Bookmatch ürünün özelliği nedir?

Bookmatch, ürünlerde simetrik özellikleri ön plana çıkarmak ve yaşam alanında simetrinin ortaya çıkardığı kusursuzluğu yansıtmak adına tercih edilmektedir. Bu çözümle ürünlerde ayna görüntüsü elde edilmesi amaçlanmaktadır.

Coante üzerine yiyeceklerimiz doğrudan temas edebilir mi?

Coante, sağlık standartlarını önemseyen yanıyla NSF sertifikasına sahip gıda güvenilirliği olan çözümler sağlar. Bu çerçevede gıda ile temas eden tezgahlar %100 koruma sunar.

Coante tezgah yüzeyinde kullanılmaması gereken kimyasallar veya temizlik malzemeleri var mıdır?

Coante tezgahları temizlerken aşındırıcı partikül içeriğine sahip deterjanlar, aşındırıcı yüzeye sahip süngerler ile bulaşık teli benzeri sert cisimler kullanmamaya özen göstermelisiniz. Tezgah yüzeyinde kuruyan lekeleri çıkarmak adına bıçak, metal spatula ya da keskin cisimleri tercih etmemelisiniz. pH değeri çok yüksek ya da düşük kimyasallar ile temizlik yapmamaya özen gösterin. Boya incelticiler, boya sökücüler, tiner, fırın temizleyici, lavabo açıcı, tuz ruhu, mobilya temizleyiciler, trichloroethane ve methylene chloride içeriğine sahip güçlü temizlik malzemelerini tezgahınızı temizlerken kullanmayın. Tuz ruhu, sodyum hidroksit benzeri çok güçlü kimyasalları içeriğinde bulunduran endüstriyel temizleyicileri tezgaha sürmeyin. Tezgah yüzeyinin güçlendirilmesi ya da parlatılması için ekstra malzemeler kullanmayın.

Coante yüzeyine cila veya koruyucu kimyasallar sürmek gerekli mi?

Coante tezgahların günlük bakımlarını düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğiniz sürece ilk günkü parlaklığı korumanız mümkündür. Bu nedenle parlatıcı ya da koruyucu gibi kimyasal maddeleri tercih etmemelisiniz. Parlatıcı ve koruyucu kimyasallar tezgahınızın yüzeyinde lekelere neden olabilecektir.

Ürün ile numune ve görsel tanıtım materyalleri arasında kısmi ton/renk ve desen farklılığı olur mu?

Coante, yüksek yoğunlukta kuvars içeren bir tezgah çözümü olduğundan kuvarsın doğal özelliklerini yansıtmaktadır. Bu nedenle de farklı parti/lot numarası olan ürünlerde ya da numunelerde renk, desen ve granül yapısından kaynaklanan farklılıklar olabilir. Numuneler, ürünün temsili birer örneği olarak kabul edilmektedir.

Coante panel kaplamasında kullanılır mı?

Coante, hijyenik ve dayanıklı olmasının yanı sıra panel uygulamalarında tezgahınız için görsel anlamda kusursuz sonuçlar sağlar. Panel ve tezgah çözümlerinin tek elden çıkması sayesinde de zaman maliyetini ciddi manada düşürmektedir.

Tezgahımın Coante olduğunu nasıl anlarım?

Coante plakaların arkasında Coante ismi ve ürün ile ilgili bilgiler yer almaktadır.