İçeriğe geç

DOĞANIN IŞILTISI
HAYATIN KALBİNDE

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Çimstone diğer doğal taşlardan daha farklı bir malzeme yapısına sahip olmaktadır. Sıvı emmeme, kılcal çatlakları bulunmayan ve tamamen leke tutmayan özellikleri sayesinde diğer doğal taşların aksini yansıtmaktadır. Günlük temizliğe ihtiyaç dahi duyulmayan, dahi sadece nemli bir bezin bile sürülmesiyle kolay bir şekilde temizlenebilen hijyenik bir yapıya sahip olmaktadır.

Doğal taşların negatif yönleri içerisinde bulunan kılcal çatlaklar su ve sıvı oluşumlarını emerek leke tutmaya yönelik oluşumlar göstermektedir. Ek olarak bu çatlaklar içerisinde bakteri oluşumları ise kaçınılamaz bir duruma düşmektedir. Çimstone’da ise kompakt bir yapı bulunmasından ötürü bakterilerin üremesini engelleyen bir yapıya sahip olmakla birlikte, bu alanda hijyen raporuna sahip olan özel yüzey kaplama malzemesi ile tüketicilere ulaştırılmaktadır. Özellikle de banko ve tezgahlardaki Çimstone avantajları, diğer doğal taşlara göre LGA Hijyen Sertifikası, NSF ve TSE onaylı bir yapıya sahip olmasıdır. Bu tür belgelere sahip olan ürün yapı avantajları tüketicilere her zaman pozitif avantajlar sağlayarak yarar vermektedir. Doğal taşlar genellikle rezerve edilip sınırlandırıldığından ötürü belirli miktar renk ve kalite içermektedir. Çimstone ise aksine birçok farklı değişik beklentiye yönelik en uygun ve farklı renkler üzerine üretimler sağlamaktadır.