Çimstone İstanbul Bayisi Tezfab ile Tanışın!
Mutfak ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunan marka ve ürünlere ulaşmak adına Çimstone İstanbul Bayisi olan Tezfab ile enfes bir iş birliğine imza atmaya ne dersiniz?

Evdeki yaşam alanlarının en önemlilerinden bir tanesi de hiç şüphesiz mutfaklardır. Mutfakta kullanılan ürünlerin kaliteli olduğu kadar sağlık standartlarına da uygun olması bireylerin en büyük arzularından bir tanesi olur. Bu anlayışı temel hizmet ilkesi kabul eden ve kalitenin yanı sıra sağlık standartlarına uygun ürünlerle sizlere destek olmaya çalışan Tezfab, dünya standartlarında ürünleri müşterileri ile buluşturan Çimstone markasının İstanbul Bayisi olarak size değer katacak çalışmalar gerçekleştirir.

Çimstone İstanbul Bayisi Ayrıcalıklarını Yaşayın!
Edindiği tecrübeleri daima müşterilerinin yararına olacak şekilde kullanan ve deneyimi avantaja dönüştürmede ön plana çıkan Tezfab; Çimstone kalitesi ile üretilen ürünleri sizlerle buluştururken hizmet standartlarında ciddi bir seviye yakalamayı arzu eder. Bu anlayıştan hareketle müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu satışlarda müşterilerin taleplerine uygun ürünleri uygun fiyatlara sunma amacı da ön planda tutulur.

İstanbul’da kuvars taş işlemeciliği sayesinde mutfak tezgahı başta olmak üzere farklı ihtiyaçlarınıza çözümle sunan Tezfab; Çimstone standartları ile sizlere sunduğu hizmetlerde ayrıcalıklı bir seviye elde etmeyi hedefler. Özellikle mutfak ölçülerinize uygun bir şekilde dizayn edilen mutfak tezgahları yerinde ölçülendirme hizmeti sayesinde kalite ve güven yayar.

Çimstone Kalitesini Hissedin!
Farklı ihtiyaçlara alternatif çözümler sunan ve bu çözümlerle kalite, iyi fiyat ve yüksek performans elde etmeyi hedefleyen Tezfab; Çimstone kalitesinin bilinci ile sizlere hitap eder. Mutfağınızın fiziksel özellikleri, mutfak tezgâhının yapısı ve mutfakta kullanmak istediğiniz renklere uygun seçenekler sayesinde size özel hissettiren Tezfab; tüm bu avantajları Çimstone kalitesi ile sizlere ulaştırır.
Siz de Çimstone İstanbul bayisi ile kaliteli ve uzun vadeli bir iş birliğine imza atmak üstelik pişmanlık yaşamayacağınız bir alışveriş deneyimini hissetmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik sosyal medya kanallarımızdan da mutfağınızla ilgili talepleri bizlere ulaştırarak fiyat teklifi alabileceğinizi unutmamalısınız. Mutfak tezgahı veya banyo tezgahı için tercihiniz Tezfab olsun!

Sertifikalar

Ürünler