İçeriğe geç

2017 En Yeni Mutfak Perdesi Modelleri

Mutfak genellikle tüm ev kadınlarının sürekli vakit geçirdi ve kendine göre düzenlemek istediği alanların başında gelmektedir. Bu yüzden dekorasyon şart bu yazımızda 2017 en yeni mutfak perdesi modelleri hakkında bilgi vereceğiz. 

Mutfak ev kadınlarının genellikle sürekli zaman geçirdiği ve kendi fikrine göre düzenlemek istediği bir alandır. Kendini mutfağa ait hisseden kadınlar genellikle çok iyi bir zaman geçirmektedirler. Fakat mutfağı daha güzel yapabilmek amacıyla güzel bir dekorasyonun şart olduğunu söyleyebiliriz. 2017 mutfak perdesi modelleri de tam bu şey için olduğunu söyleyebiliriz. İyi bir tasarıma sahip olduğu için bir çok dekorasyoncu taç perde dediğimiz perdeyi piyasa kattılar. Mutfak dekorasyonunun en önemli unsurları arasında yer alan perdeleri seçmek oldukça zor bir iştir. Mutfağınızın fiziksel özelliklerine göre bazı düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Fiziksel koşullar derken tavanın yüksekliğini, dolapların rengi gibi şeyleri söylüyorum. Örnek vermemiz gerekirse eğer ki mutfağınızda fazla yer mevcut değil ise kısa perdelerden tercihinizi kullanabilirsiniz. Bundan hariç olarak taç perdeleri de tercih edebilirsiniz. Kısa,fon ve hacimi olmayan perdeler mutfağınıza ne kadarda bir ferahlık katsa fakat mutfağınıza perde alırken açık renkli perdeleri almaya özen gösterin.

Eski zamanlarda perdeler çıkarılmaya göre dizayn edilmiyordu. Fakat şuan günümüzde üretilen jaluzi ve yumuşak olmayan store perde çıkarıp takma gibi işlemlerde bize oldukça kolaylık sağlamaktadır. Çünkü jaluzi perdeler suya dayanıklı olması sebebiyle su tutarak temizlemeniz mümkündür. Fazla bir işlem yapmanıza gerek kalmadan az bişe ovmanız yeterli olacaktır. Bu bakımından baktığımız zaman fiyat ve kullanış  açısından oldukça makbul. Ayrıca bu tür perdelerin görünümler ise bir o kadar güzeldir. Kumaşların içerisinde ve dışarında üreyen mikroorganizmalar bu perde de üreyemiyor.  Çocuğu olan aileler için bu perdelerin oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Umarım yazımız faydalı olmuştur.

 

Bu yazı 19 Ocak 2017 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.