İçeriğe geç

Çimstone Mermer Midir?

Çimstone Mermer Midir?

Çimstone, mermer değildir!

Birçok ev hanımı Çimstone’nu mermer olarak adlandırmaktadır. Fakat üretimi ve yapım aşamaları kesinlikle mermerden bağımsız, hatta ve hatta içerisinde mermere dayalı herhangi bir ürün kesinlikle bulunmayan bir ürün tipidir! Çimstone, mermer değildir! Bunu bizlere soran hanımlarımız, genel anlam da Çimstone’nu “mermer” olarak adlandırıp, sorularını da bu yönde sormaktadır. Mermerler daha kolay leke tutar ve çok kolay çizilebilir. Çimstone ise bunun tam tersine bir yapı ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çimstone’nu hafif su bazlı bir temizlik ürünüyle gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Cilalama, zımparalama gibi durumlar Çimstone’nun dokusuna zarar verir. Birçok ev hanımı bu konu da bilinçsizce davranarak tezgahlarının mermer olduğu kanaatine varıp (özellikle yeni tip evlere taşınan ve Çimstone’yi tam olarak bilmeyen) zımparalama ya da cilalama gibi işlemler uygulatabiliyorlar. Bu Çimstone’nun zarar gömesine neden olabilir. Bu nedenden dolayı artık günümüz teknolojisi daha kullanışlı eşyalara doğru göz kırpar iken, sizler de bu kapsam da yeni ürünleri denemeli ve ön görmelisiniz. Mutfağınızı baştan yenilemek istiyorsanız tercihinizi mermer ve granitten kullanmak yerine, çizilmez, leke tutmaz, ve garantili Çimstone’den yana kullanabilirsiniz. Tekrar altını çiziyoruz, Çimstone, mermer değildir! Siz değerli hanımlarımıza sunduğumuz kaliteli hizmetler neticesinde sitemiz üzerinden Çimstone ile alakalı pek çok sorunuza da cevap alabilirsiniz.

Bu yazı 15 Nisan 2020 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.