İçeriğe geç

Çimstone Renkleri

Çimstone Renkleri

Çimstone renk çeşidi olarak zengin bir markadır. Birbirinden farklı renklerde toplamda 24 adet ürün bulunmaktadır. Sizin de zevkinize hitap edecek ve mutfağınıza uyum sağlayacak mutlaka bir Çimstone rengi muhakkak ki vardır.

Çimstone pek çok renk olarak üretilmektedir. Tıpkı model farklılıkları olduğu gibi, dolaplarınız ile kombin uygulamak adına da sizlere onlarca farklı renk çeşidi olarak sunulmaktadır.

Çimstone tezgah renkleri mavi, krem, beyaz, siyah gibi yapılardan oluşabilir. Tabii ki bunu sipariş edeceğiniz yerin elinde bulunan stoklarına göre de ayırt edebilirsiniz. Fakat geniş kapsamlı bir stok durumu olan alandan, onlarca, hatta yüzlerce farklı renk modeli bulunan Çimstone’ye ulaşmak mümkündür! Önemli olan şey fayanslarınız ile bağıntılı olarak bir renk kombini oluşturmak, dolap kapaklarınızı ya sıfırdan yenilemek; ya da dolap kapakları ile de uyuşan bir renk belirlemektir. Çimstone tezgah renkleri seçilirken önemli olan şey, uzunca yıllar boyunca kullanacağınızdan dolayı içinize sinecek bir rengi seçmektir. Bu ölçü de yanlış veya tam olarak içinize sinmeyen bir renk seçildiği zaman ise sizleri büyük bir ihtimalle ileri ki süreçler de tekrar mutfak yenilemeye doğru itebilir! Hem evinizin kalitesini düşürmemek, hem de mutfakta iş yapmanızı daha da keyifli bir hale dönüştürecek çimstone tezgah renkleri belirlemenizi önermekteyiz!

2015 yılına girdiğimiz günler de artık Çimstone’nin daha fazla ön plana çıktığını, mermerlerden kaçınarak tezgahların tamamen bu sert malzemeden üretilerek sunulduğunu da sözlerimize ekliyoruz. Sizler de tercihlerinizi bu aralıklar içerisinden yaparak mutfağınızı daha da kullanışlı bir hale dönüştürebilirsiniz. İtalyan devlerinin ürettiği Çimstone, ülkemiz de modasını her geçen gün biraz daha arttırmakta!

Bu yazı 15 Nisan 2020 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.