İçeriğe geç

Çimstone Tezgah Modelleri

Çimstone Tezgah Modelleri

Çimstone, günümüze birçok farklı tezgah modeli sunmaktadır. Zira merak ettiğimiz tezgah modellerini artık ayrıntılı bir şekilde internetten de incelemek mümkün. Mutfağımız da kullanılacak olan Çimstone tezgah modelleri, her eve uyumlu olmasının yanı sıra, farklı renkler ile de sizlere muhteşem tasarımlar sunuyor!

Evini baştan yenilemek isteyenler mutlaka 2015 yılına özel olarak tasarlanmış Çimstone tezgah modellerini gözden geçirmeli! Tercihleriniz bu ölçü de olduğu taktirde, uzun ömürlü bir mutfak tezgahına sahip olacağınız gibi, anti bakteriyel özelliği ile de siz değerli ev hanımlarına %100’e kadar hijyen garantisi sunacak! Kolay temizlenebilir, kırılmaz, çatlamaz ve zarar görmez özelliği ile beraber de hem rahat iş yapmanızı, hem de mutfağın şık bir görünüm almasını sağlamakta! Günümüzde ki Çimstone tezgah modelleri genel olarak tüm mutfağınızın kombin olmasına duyarlı olarak üretilmektedir. Alt kısım dolapları ile bağıntılı bir tezgah bölümü olmasıyla beraber, dilerseniz seçeceğiniz tezgah modelini L tip, düz tip gibi de ayırabilme hakkınız mevcuttur! Web sitemiz üzerinde yer alan modellerden herhangi birisini seçerek siparişi tamamlayabilirsiniz! Çimstone tezgahlar, genel anlam da İtalya da üretilen kuvars taşından ve son 2 yıldır fazlası ile modellerini arttırmış olan bir üründür. Bu nedenden dolayı da pek çok ev hanımı, mutfaklarını baştan yaratmak istediği zaman Çimstone tezgah modellerine yönelirler! Siz de tercihleri bu kapsam da yaparak mutfağınızı daha da uzun ömürlü bir hale dönüştürebilirsiniz.

Bu yazı 15 Nisan 2020 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.