Country Tarzı Mutfak Önerileri

Country/kır tarzı, sıcak ve samimi bir ortam oluşturması ve taşra hayatını modernize etmesi açısından en çok tercih edilenlerden biridir.

Mutfaklar yemek hazırlamanın ve yemenin dışında ailenin bireylerinin bir araya geldiği sosyal mekânlardır ve bir evin ruhunu yansıtır.  Mutfakta kullanılan tasarım orada yaşayanların zevkine ve beklentilerine hitap etmeli, kişilik özelliklerini de barındırmalıdır.
Mutfak için her tarza yönelik tasarımlar mevcuttur. Bunlardan country/kır tarzı, sıcak ve samimi bir ortam oluşturması ve taşra hayatını modernize etmesi açısından en çok tercih edilenlerden biridir.

Kırsalın Doğallığını Mutfağınıza Taşıyın

Tasarım açısından sade ve ama güçlü bir ifade taşıyan country mutfak, ahşabın mutfaktaki kullanımı üzerine mükemmel sonuçlar yaratmakta ve kırsal yaşamın doğallığını mutfağınıza taşımaktadır. Mutfağınızda bu etkiyi yaratmak için özellikle renk seçiminde toprak tonları, beyaz, krem, mavi yeşil gibi sakin renkleri tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra mutfak duvar ve zemininde kullanacağınız doğal taşlar, rüstik dolaplar, çiçek desenli perdeler de bu tarzı yaratacak etkiler yapacaktır.
Hasır ve bakır mutfak ürünleri, eskiyi çağrıştıran rengârenk porselenler, ekmek kutuları, meyve çanakları, mutfak dergileri ve kitapları ile bu tarzı yakalayabilirsiniz.

Kuzine Olmazsa Olmaz

Country mutfakların olmazsa olmazı kuzine görünümlü fırın ocaklardır. Fırınında ekmek pişirilen bir taşra evini yansıtan özel tasarım bu ocaklar mutfak yaşamınıza ayrı bir sıcaklık katacaktır.

Bu yazı 21 Aralık 2016 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.