İçeriğe geç

Mutfağı İdeal Bir Şekilde Kullanmak

Mutfağı en ideal kullanma yolu onu kendinize göre pratik bir düzene sokmaktan geçiyor. Örneğin yeni depolama sistemleri sayesinde mutfağın her köşesini değerlendirebilir, atıl alanlardan maksimum derecede verim alabilirsiniz. Bu ve buna benzer öneriler için buyurun içeri.

İş ve ev arası dokunan mekikler arasında yemek yapmak artık zamanla yarışmaya benziyor ve böylece evin en uğrak alanlarından biri olan mutfağınızın görünümü kadar işlevselliği de önemli hale geliyor. ihtiyacınız olan malzemelerin etinizin altında ve düzenli bir şekilde durması size hem zamandan kazandıracak, hem de enerjinizi uygun mutfak adetini aramaya değil, yemek hazırlamaya harcamanızı sağlayacaktır.

Büyük bakliyat kavanozlarını da yerleştirebileceğiniz biçimde tasarlanan geniş çekmecelerin yarı saydam kapakları mutfağınıza ferah bir görünüm kazandırabilir. Tezgah altı dolaplarını, hazır alacağınız ayraçlar ile istediğiniz boyutlara bölebilir ve farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Çekmece içine yerleştirilen sensörlü aydınlatmalar, sürgü açıldığında devreye girerek depolanan malzemeler için daha rahat bir kullanım olanağı sağlıyor.

Sık kullanmadığınız mutfak malzemelerinizi kapaklı üst raflarda saklamak onları toz ve kirden koruyacağı gibi, her zaman elin izin altında olmasını istediğiniz malzemeleriniz için yer açmanızı da sağlar.

Dolap içine yerleştireceğiniz kutular ile pipet, karıştırıcılar gibi parti malzemelerini organize edin. Buzdolabına koymak istemediğiniz içeceklerinizi de özel şişe raflarında saklayın. Oda sıcaklığında saklamanız gereken içecekler, şaraplar ve gıda ürünleri için mutfaktaki en küçük köşeyi bile yeni nesil raylı sistemler ile kullanım alanına dönüştürmeniz mümkün.

İşlevselliğin yanında estetik de sizin için önemliyse çekmece içi ayraçlarınızı, mutfağınızla aynı malzemeden seçebilir, uyumlu ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çekmece içi ayraçları sayesinde çatal, bıçak takımları düzenli ve estetik bir görünüme sahip olabilir.

Küçük bir mutfağa sahipseniz kolay monte edilebilen metal çubuklar sayesinde duvarları da birer kullanım alanı haline getirebilirsiniz.

Dolap kapağını açtığınızda sürgülü sistemi sayesinde dışarı çekilebilen raflar, ihtiyacınız olan mutfak eşyalarını ararken yaşanabilecek küçük kazaları ortadan kaldırıyor. Makinenizin yakınındaki çekmeceyi, tencere çekmecesi olarak değerlendirirseniz her yıkama sonrasında ağır parçaları mutfağın bir ucundan diğer ucuna taşıma zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

Bu yazı 11 Mayıs 2020 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.