Mutfak Dekorasyonunda Yaratıcı Fikirler

Hayatının büyük bir bölümünü mutfakta geçiren bayanların öncelikli tercihi geniş ve ferah mutfaklardır. Mutfağınız ne kadar dar olursa olsun duvar seçiminiz bu alanı olduğundan daha geniş gösterebilir. Bu sihir içinse öncelikli tercihiniz daima açık renklerden yana olmalıdır.Sadelikten sıkıldıysanız yeni teknoloji ile birlikte üretilen üç boyutlu fayanslar imdadınıza yetişir. Farklı desenlerde bulunan bu fayanslarla  mutfağınızda kendinize fantastik bir dünya yaratabilirsiniz.

Ferah Mutfak için Açık Renkler

Ömrünün büyük bir bölümünü geçirdiği mutfak  bir kadın için sanki bir mabet görevi görür. Ev halkının tüm beslenme faaliyetlerinin hazırlık aşamasından sunumuna kadar bu mekanda geçtiğinden bu alan 7/24 bir fiil kadınların en çok bulunduğu yerdir. Bu sebeple ev alırken bile kadın önce dikkat edersiniz ki mutfağa bakar. Mutfağı geniş ve ferah olan her ev, güzel ve kullanışlı olur. Bu fikirden yola çıkarsak ferah bir mutfak için duvar boyasının rengi çok önemlidir. Çoğunlukla beyaz ve şampanya renkleri üzerinde yoğunlaşan mutfaklar şimdi renk skalası içinde bulunan tüm pastel renklere ev sahipliği yapıyor.Farklı renklerle kontrast da yapılan mutfak duvarları nda  yeşiller ve turuncu renkleri de görmek mümkün artık. Renklerin dilinden konuşmak gerekirse ev halkının iştahını acmak istiyorsanız turuncu renk mutfağınız için biçilmiş kaftan.

3D Fayanslar ile Fantastik Mutfaklar

Günümüzde nefes alabilen ve kendini temizleyebilen boyaların tercih edildiği muftaklarda 3D’li  fayans uygulamaları da oldukça revanşta. İstediğiniz model ve desende bulunan fayanslar mutfak duvarlarında yarattığı derinlik ile sizleri farklı bir dünyanın içine sürüklüyor. Mutfağınızda bulutların arasında yemek yapabileceğiniz gibi denizin ortasında bir yunusla başbaşada kalabilirsiniz. Tüm bu farklı dizaynlar yemek yaparken size kendinizi özel ve mutlu hissettirir.

 

Bu yazı 18 Aralık 2016 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.