Mutfak Süsleri İçin Öneriler

Bayanların günlerinin büyük bir kısmını geçirmekte oldukları mutfakların da en az evin diğer bölümleri kadar güzel olması gerekir. Mutfakta olmaktan keyif alabilmek için küçük dekoratif dokunuşlar yapabilirsiniz. Birbirinden güzel mutfak süsleri ile mutfağınızı hayalinizdeki hale getirebilmeniz mümkündür. Renk ve model sınırlamasının olmadığı modern mutfaklar yaratmak herkesin elindedir.
mutfak-dekorasyon
Mutfaklarda özellikle son dönemlerde sıklıkla kullanılmaya başlanan dekoratif raflar ile evinizde country rüzgârları estirebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızla veya mutfak masanız ile uyum sağlayacak renklerde tercih edebilirsiniz. Üzerinde dekoratif ferforje süsler, çiçekler, kâseler veya fincanlar kullanarak tamamlayabilirsiniz.
Mutfaklarınızda aklınıza gelecek her türlü düzenlemeyi günümüz şartlarında yapabilmekteyiz. Sadece tezgâh üzerinde değil duvarlarda da değişik mutfak süslemeleri yapabiliriz. Ocağın ve davlumbazın yer aldığı bölümde kullanabileceğiniz sticker veya tablolar ile mutfağınıza şık ve değişik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Mutfağınızdaki diğer aksesuarlar ile bütünlük oluşturabilecek renkler tercih ederseniz daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.
Mutfaklarda kullanılabilecek çok sayıda aksesuar bulunmaktadır. Kapı süsleri, çaydanlık şeklinde tahtalar, patates-soğan kutuları, duvar saatleri, tablolar, renkli baharat takımları, küçük vazolu çiçekler, sticker, renkli bıçak setleri, fırın eldivenleri, lavabo takımları, avizeler, pasta fanusları, renkli yumurtalıklar, katlı kurabiyelikler en çok tercih edilen aksesuarlardandır. Bu aksesuarlar birbirinden güzel model ve renk seçenekleri ile modern mutfaklar oluşturmanızı sağlayacaktır. Size düşen dolaplar, halı, perde ve aksesuar bütünlüğünü sağlamaktır.

Bu yazı 8 Aralık 2016 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.