Mutfak Zemini Nasıl Olmalı

Mutfaklar her bayan için çok özel bir alandır. Bu neden ile mutfağı hem şık hem temiz tüm bunların yanı sıra aynı zamanda özellikle mutfaklar küçük ise mutfağı daha ferah gösteren zeminler kullanmak istenir. Peki bu durumda nasıl bir mutfak zemini seçilmeli yani mutfakta zemin nasıl olmalı?
Son dönemlerde bayanlar özellikle mutfak zemininde halı kullanmaktan yana değiller belki de bu nedenledir ki mutfak için kullanılan zeminler daha da ilgi görmeye zemine özen gösterilmeye başlanmıştır. Aslına bakarsanız mutfaklar için de oldukça geniş yelpazesi olan zemin seçenekleri bulunmaktadır. O halde bir bakalım zemin için neler tercih edilebilir.
dekorasyon-mutfak
Size ilk alternatif olarak mermer diyeceğiz elbette şaşıracaksınız çünkü mermer daha çok banyo ve mermerlerde kullanılır. Pek çok renk seçeneği bulunan ve mutfaklarda da kullanıldığında da fazlası ile şık ve farklı bir hava elde edersiniz.
Eskiden bu yana mutfak zeminlerinde seramikler kullanılır. Şimdilerde de oldukça ilgi gören seramikler artık mutfak dolaplarınız ile uyumlu ve çağdaş görüntüleri ile mutfaklara ayrı bir enerji veriyor.
Küçük mutfaklar için özellikle açık renk hatta korkmadan kullanabileceğiniz beyaz yer karoları hem mutfağınızı daha geniş gösterecektir. Hem de mutfağınızı ferah gösterecektir.
Aslında çokça tercih edilmez fakat mutfakta otantik bir hava isteyenler için ahşap ya da eski desenli taşlar da mutfak zeminlerine çokça yakışan alternatifler arasında sayılabilir.

Bu yazı 6 Aralık 2016 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.