Mutfaklara ufak yenilikler

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza mutfaklara yapabileceğimiz ufak yeniliklerden bahsedeceğiz. Daha fazla sizleri bekletmeden yazımıza geçelim…

Bayanlar başta olmak üzere bir çoğumuz mutfakta zaman geçiriyoruz. Bazılarımız mutfakta saatler geçirirken bazılarımız yemek yiyip çıkıyoruz direk. Malum böyle olunca mutfakların önemi artıyor. Eğer ki sizde mutfakta zaman geçirmeye sevenlerdenseniz bir kaç dokunuş işle mutfağınızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Şimdi gelelim asıl konumuza.

Şık raflar kullanın

Sıradan bir mutfağınız var ise siz bir hava katmak istiyorsanız açık raf ünitelerinden kesinlikle faydalanmanızı öneririm. Açık raf sistemi sayesinde severek ve işinize yarayan bir çok mutfak aletini veya araç gereçlerini pratik bir şekilde koruyabilir güzel bir görünüm verebilirsiniz. Eğer ki mutfağınızın yerinde kullanmadığınız duvar var ise açık raflar monte ederek şık bir görünümün oluşmasına sebep olabilirsiniz.

Doku ekleyin

Mutfağınızda birden fazla değişik dokuları ekleyerek güzel bir hava katmanız mümkündür. Örnek vermemiz gerekirse Tezgah arkasında kullandığınız fayansları mutfağın geri kalan duvarlarında da kullanarak mutfağınızın daha güzel görünmesine sebep olabilirsiniz. Ayrıca sadece bununla kalmayabilir  renkli kumaştan sandalyeler ile mutfağınıza güzel bir görünümde katabilirsiniz. Eğer ki mutfağınızda ki fayans veya zemin artık eskimiş ise bu eskimiş zemini halı ile kapatabilirsiniz. Bu sayede daha fazla masraf etmekten kaçınmış olursunuz ve güzel bir görünüm katabilirsiniz mutfağınıza.

Özgün bir tarz yaratın

Mutfağınızda kendi zevkinize uygun objelere, kendi resimleriniz ile dolu bir tablo ekleyerek güzel bir görünüme sebep olabilirsiniz. Ateşin ulaşamayacağı silinebilir malzemeden bir fotoğraf baskısı yapıştırarak mutfağınıza kendiniz ile ilgili bir şey ekleyebilirsiniz. Ayrıca mutfağınıza çok güzel bir avize asarak güzel görünmesi destekleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.