Mutfaklarınız İçin Dekoratif Fikirler

Evimizde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerin başında ise mutfaklar yer alır. Peki bu kadar zaman geçirdiğimiz mutfaklar için fonksiyonel ve dekoratif yaşam alanları yapabilmek için ne gibi şeyler yapabiliriz? İşte tüm detaylar yazımızda…

Mutfaklar, evlerimizde en çok zaman geçirmiş olduğumuz ve en aktif olarak zaman geçirdiğimiz alanların başında yer almaktadır. Bu sebepten ötürü evin diğer odalarının yanı sıra  çok daha aktif bir dekorasyonun şart olduğunu söyleyebiliriz. . İçinde yemek pişirdiğimiz, diğer odalardan çok daha fazla temiz tutmasını sağlamak, keyif kahveleri içtiğimiz mutfaklar oldukça özel alanlardan bir tanesidir. Bu yazımızda şimdi siz değerli okuyucularımıza mutfaklarımızı daha dekoratif hale getirmek amacıyla neler yapabiliriz bundan bahsedeceğiz.

Mutfak adaları

Özellikle son yıllarda modern mutfaklarda oldukça kullanılmaya başlanılan mutfak adaları mutfağınıza çok şık ve estetik bir görünüm katıyor. Ayrıca mutfak adaları mutfağınıza daha çok kullanışlı ve  fonksiyonlu bir alana dönüşmesine yardımcı olmaktadır. Sizde eğer ki dekoratif bir mutfak dekorasyonu yapmak istiyorsanız mutfağınızda mutfak adalarına yer verebilirsiniz.

Fonksiyonel mutfak dolapları

Mutfakta fonksiyonellik ihtiyacı bildiğimiz üzere gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bundan sonra artık eski mutfaklar yerini daha kullanışlı ve daha fonksiyonel olan mutfaklara yerini bırakmaya başladı. Standart herkesin tercih ettiği mutfak dolaplarından hariç olarak günümüzde git gide kullanımı artmaya devam eden farklı fonksiyonlara sahip raflara ve çekmeceye sahip olan mutfak dolaplarını tercih edebiliriz.

Tencere tava askıları

Günümüzde açık raf modellerinin gün geçtikçe giderek daha fazla kullanıldığı bu tarz uygulamalar sayesinde hem yer tasarruf açısından hem kullanışlık açısından tencere tava askıları oldukça iyidir. Özellikle küçük bir mutfağa sahip iseniz tava ve benzeri mutfak gereçlerinin hiç yer kaplamadığı elinizin altına rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu uygulama, mutfağınızda güzel bir görünüme sebep oluyor.

Bu yazı 21 Ocak 2017 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.