Mutfakta Kullanılabilecek En İlginç Aksesuarlar

Bu aksesuarlar renkleri ve biçimleriyle mutfağa sıcak, samimi bir atmosfer katarken zamandan tasarruf da sağlamakta.

Mutfak özellikle ev hanımlarının en fazla vakit geçirdiği yerlerden biridir. Dolayısıyla mutfaklarının hem görsel hem de kullanım açısından mükemmel olmasını isterler. Her şey uyumlu olmalı, çalışma sırasında kolaylık da sağlamalıdır.
Son zamanlarda hanımların mutfakta çalışırken işlerini kolaylaştıracak çok ilginç aksesuarlar üretiliyor. Ev hanımlarının yanı sıra özellikle çalışan hanımlara büyük kolaylık sağlayan bu mutfak aksesuarları, mutfakta çalışmayı zevkli ve pratik bir hale getiriyor.


Mutfaklar Renkleniyor İşler Kolaylaşıyor


Puzzle şeklinde tasarlanmış, hem pizzanızı porsiyonlara ayırmakta zorluk çekmeyeceğiniz, hem de kesme tahtası olarak kullanabileceğiniz bir servis tahtasına ne dersiniz? Ya da uzun malzemeleri dilimlerken kullanabileceğiniz pratik bir dilimleyiciye?
Mutfakta kullanılan ilginç aksesuarlar arasında, çilek sapı çıkaracağı, kiraz dilimleyiciyi, kutulu peynir dilimleyici, buz hazneli sürahi, minik çay süzgeçleri de bulunuyor.
Kocaman bir kalemtıraş şeklindeki sebze soyacağı, sabah kahvaltılarını keyifli hale getirecek şekilli yumurta pişiricileri, üzerine bıçaklar saplanmış adam figürlü bıçaklıklar hem gözünüze hem elinize hitap ediyor. Pizzanızı kolayca kesip alabileceğiniz bıçaklı ıspatuladan, silikon kalıplara, pratik konserve ve kavanoz kapağı açacaklarından, hamur işlerinizin üzerine yumurta sürdükten sonra tepsinizi de fırından çıkarabileceğiniz kancalı fırçaya kadar bu ilginç aksesuarlar işlerinizi kolaylaştırırken mutfakta hoş vakit geçirmenizi de sağlıyor.

Bu yazı 20 Aralık 2016 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.