Naturel ve Zarif Bir Mutfak için Öneriler

Bir evin en önemli bölümlerinden biri olan mutfaklar özellikle kadınlar tarafından en çok vakit geçirilen odalar arasındadır. Hem yemek yapmak hem arkadaşlarıyla düzenledikleri kahve sohbetlerinde bol bol oturmak amacıyla kadınlar tarafından kullanılan mutfakların naturel ve zarif bir mutfak haline dönüştürülmesi sizlere huzur kazandıracaktır.

Mutfak dekorasyonları son zamanlarda beyaz renklerle tamamlanmaktadır. Beyaz ise natürellikten geçen en temel ögedir. Ahşap görünümlü dolaplar, eskitme beyazlar, eski İngiliz tarzı mobilyalar mutfağınızda natürel ve zarif esintiler esmesine yardımcı olacaktır. Tabi ki sadece mutfak dolaplarıyla ve mobilyalarla natürelliği elde edemezsiniz. Bunun için uygun halı ve perde seçiminde de bulunmalısınız. Natürellik için doğadan esinlenebilirsiniz. Ayrıca mutfağınızda kullanacağınız aksesuarları da genellikle ahşap ya da benzeri tarzlarda seçmelisiniz. Gereksi porselen ve abartılı parlak aksesuarlar mutfağınızı doğallıktan uzaklaştırıp daha alaturka bir havaya sokacaktır.

Mutfak dekorasyonu önerileri konusunda iç mimarlar son zamanlarda daha doğal bir tarz yakalamışlardır. Aslında modern ve alaturka tarzı birleştiren uzmanlar böylelikle ferah ve natürel mutfaklar elde etmişlerdir. Sade ve abartıdan uzak mutfaklarınızı pastel tonlarında duvar panoları ile de renklendirip zarif görüntüye sahip mutfağınıza hareket katabilirsiniz. Komik tabelalar, renkli saatler ve farklı lamba seçenekleri ile dergilerdeki kadar güzel mutfaklara sahip olabilirsiniz.  İşte bu yüzden işe mutfağınızdaki gereksiz aksesuarları atmakla başlayabilirsiniz.

Bu yazı 22 Aralık 2016 tarihinde yazılmış olup güncelliğini yitirmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.