Vintage Mutfak Dekorasyonu İçin 5 Öneri

Son zamanlarda bir çok kişi tarafından tercih edilen dekorasyon tarzlarından olan vintage tarzı için siz değerli okuyucularımıza 5 öneri vereceğiz. Siz değerli okuyucularımızı daha fazla bekletmeden yazımıza geçelim…

Son zamanlarda mutfak dekorasyonlarında en çok tercih edilen dekorasyon tarzlarından bir tanesi olan Vintage mutfak dekorasyonu için 5 öneri sayesinde  mutfağınızda çok daha rahat olabilecek ve daha keyifli vakit geçirebileceksiniz. Eski zamanlardan kalma bir görüntüyü arındıran ve fakat bir o kadar mutfağınızın şık görünmesine neden olan Vintage stilinin nostaljik havası mutfağınızda daha fazla keyifli vakit geçirmenize olanak sağlayacak. Şimdi konuyu daha fazla uzatmadan bu 5 öneriye gelelim…

1-Perde seçiminizi değiştirin: Mutfağınızda Vintage stili bir dekorasyon yaparken bu havayı oluşturmak için tüm mutfağınızı yeniden dekorasyon etmenize gerek yok. Mutfağınızda size fazla iş çıkarmayacak küçük değişiklikler ile bu havayı oluşturabilirsiniz. Bu değişimin ilk adımını mutfak perdenizi değiştirerek yapabilirsiniz. Bu stilin havasını oluşturmak için geometrik desenli ya da küçük çiçek desenli perdeleri seçebilirsiniz.

2-Pastel renkler kullanın:  Mutfağınızdaki aksesuarlarda pastel renkleri kullanmanız oldukça iyi olacaktır. Bu sebepten ötürü küçük mutfak eşyaları alırken pastel renkleri almaya özen gösterin.

3-Yuvarlak halı kullanın: Nostaljik bir hava yaratma amacınız var ise mutfağınızda kesinlikle yuvarlak halı kullanmanızı tavsiye ederim. Hem yuvarlak halı kullanarak ve küçük mutfak eşyalarını pastel renkte seçerseniz mutfağınızda nostaljik bir hava oluşturabilirsiniz.

4-Değişik aksesuarlar kullanın: Mutfağınızın sade görünmemesi amacıyla mutfağınızda bir çok değişik aksesuar kullanabilirsiniz. Ayrıca buna ek olarak kullanacağınız avizeler de mutfaklara Vintage hava oluşturmak için oldukça önemli bir durumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Üzerinden Hızlı Teklif Alın!

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Uygun Fiyat

Çimstone ve Belenco bayisi olan Tezfab'ta her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.